Internetowy sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl

Firma ParasoleDlaCiebie.pl to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą parasolek i parasoli. Firma oferuje bogaty asortyment, przez co z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Produkty występują w wielu przedziałach cenowych. W sprzedaży znaleźć można parasolki takich marek jak m.in: Kulik, Fare, s. Oliver, Bugatti, Cerda, BlueDrop.

Parasol z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl

Parasol męski z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl

Firma wychodzi na przeciw oczekiwań klientów i stale poszerza swój asortyment. W ofercie sklepu znaleźć można parasole damski i męskie. Parasole mogą być wyposażone długie lub składane, czy wyposażone w automat. Na ParasoleDlaCiebie.pl znajdziesz zarówno klasyczne modele parasolek, jak i kolorowe i rzucające się w oczy.

Parasol z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl

Parasol damski z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl

Wszystkie proponowane parasole są wytrzymałe i praktyczne. Włókno węglanowe czy szklane szklane zapewnia elastyczność drutów i odporność na silne porywy wiatru. Składane parasolki wyposażone w pokrowiec i sznurek pry uchwycie, który umożliwia zawieszenie na nadgarstku. Sklep zapewnia szybką wysyłką towaru i bezpieczne zakupy, bez wychodzenia z domu.

ParasoleDlaCiebie.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9150000963
Regon
008479373
Siedziba

ul. B. Chrobrego 7
55-100 Trzebnica

  • Internetowy sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
  • Internetowy sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl